w Warszawie

6 – miesięczna Grupa Integratywnej Psychoterapii MetaSystemowej w Warszawie

  Zapraszamy do uczestnictwa w 6-miesięcznej grupie terapeutyczno – rozwojowej. Psychoterapia grupowa pozwala w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć zmianę, która w klasycznej psychoterapii indywidualnej wymaga dłuższego czasu. Ta forma psychoterapii to też okazja do “przeglądania” się w lustrach, którymi są inni grupowicze. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, uporać się ze swoimi trudnościami, pragniesz zmierzyć się ze swoimi lękami, chesz być bardziej asertywny, pragniesz zobaczyć w bezpiecznych warunkach jak postrzegają Cię inni ludzie – ta grupa jest dla Ciebie.

  Pracować będziemy nad poczuciem tożsamości płciowej, rolami społecznymi, zdolnością do bliskości, miłości, pracy, cieszenie się i korzystania z życia.

Zajmiemy sie rownież rozwiązywaniem bieżących trudności i dylematów, pochylimy sie nad różnymi rzeczami, które blokują, nie pozwalają grupowiczom pójść dalej, brać od życia więcej, wykorzystywać w pełni swój potencjał.

Na grupę zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane własnym rozwojem, poprawą jakości życia, związków, relacji z ludźmi. Szczególnie kierujemy nasze zaproszenie do osób, które identyfikują się z problematyką dorastania w rodzinie z problemem alkoholowym, a więc tzw. DDA, DDD oraz osoby uzależnione od alkoholu, które odbyły program terapii uzależnień przynajmniej w stopniu podstawowym. Ta grupa jest również dla Was.

Grupa będzie prowadzona przez dwoje psychoterapeutów integratywnych (Bronisław Hońca oraz Piotr Kościelniak)  – psychoterapeuci pracujący w tym podejściu łączą różne modalności w psychoterapii, dostosowując swe oddziaływania do potrzeb klienta.

   Proponujemy następujący wariant psychoterapii grupowej, dostosowany do potrzeb i czasu osób zainteresowanych:

  – zajęcia obejmują 3 godziny zegarowe, z częstotliwością RAZ w tygodniu, w każdy ustalony dzień tygodnia, od godz. 18.00 do 21.00. Grupa będzie liczyła 8 – 10 osób. Koszt uczestnictwa w grupie – 100zł/spotkanie płatne z góry za dany miesiąc.

  Rozpoczęcie zajęć planujemy we wrześniu 2014r. Kwalifikacje do grupy odbywają się w ramach pojedynczej sesji konsultacyjnej, na sesję można umówić się pod nr telefonu 888 134 533 lub mailowoterapia@bhpi.pl lub 530 501 292, e-mail:psychoterapia@piotrkoscielniak.pl